NURXOS ONLINE MAĞAZASINDA DEĞİŞTİRME VEYA İADE POLİTİKASI

NOT: TÜM DEĞİŞİM VEYA İADELER SADECE MALLARIN ORİJİNAL DURUMUNDA OLMASI VE DEĞİŞTİRİLMEMİŞ VEYA KULLANILMAMIŞ OLMASI HALİNDE GEÇERLİDİR.

TESLİM ALDIĞINIZ MALLARDAN MEMNUN DEĞİLSENİZ VE ÜRÜNDE KARGO SÜRECİNDE KUSURLU BİR OLAY VARSA VEYA FABRİKA İSTEĞİNDEN FARKLI BİR ÜRÜN ALDIĞINIZ VEYA KUSURLU OLDUĞU İÇİN DEĞİŞTİRMEK VEYA BEDELİNİ İADE ETTİRMEK İSTİYORSANIZ TEK YAPMANIZ GEREKEN MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASINDAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK VE SİZE SONUNA KADAR HİZMET VERECEĞİZ.

SİPARİŞİN tamamını veya bir kısmını DEĞİŞTİRMEK İSTİYORSANIZ:

SIPARIŞINIZIN SIZE ULAŞTIĞI TARIHTEN ITIBAREN 7 GÜN IÇERISINDE, MÜŞTERI HIZMETLERI NUMARASINI ARAYARAK DEĞIŞIM SIPARIŞI KAYDI OLUŞTURARAK, DEĞIŞTIRMEK ISTEDIĞINIZ ÜRÜNLERI VE YENI ALMAK ISTEDIĞINIZ ÜRÜNLERI BILDIREREK, SIZE HIZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ VE ÇALIŞANLARIMIZ SIZE SONUNA KADAR HIZMET VERECEKTIR.

Not: YENİ VE DEĞİŞTİRİLEN MALLARIN GÖNDERİM MASRAFININ MÜŞTERİYE AİT OLACAĞINI DİKKATE ALARAK LÜTFEN TESLİMAT NUMARASININ TESLİMAT BAĞLANTISINI SAKLAYINIZ.

SIPARIŞIN TAMAMINI VEYA BIR KISMINI IADE ETMEK ISTIYORSANIZ:

SIPARIŞINIZIN SIZE ULAŞTIĞI TARIHTEN ITIBAREN 7 GÜN IÇERISINDE MÜŞTERI HIZMETLERI NUMARASINI ARAYARAK IADE TALEBINIZI KAYIT ALTINA ALDIRARAK, IADE ETMEK ISTEDIĞINIZ ÜRÜNLERI BILDIREREK IADESINI YAPTIRMANIZ HALINDE SIZE HIZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ VE ÇALIŞANLARIMIZ SIZE SONUNA KADAR HIZMET VERECEKTIR. IADE EDILEN MALLARI TESLIM ETMEK ÜZERE NAKLIYE ŞIRKETININ EN YAKIN ŞUBESINE YÖNLENDIRILECEKSINIZ. MALLARIN TESLİMİNDEN VE İADE TALEBİNİN ONAYLANMASINDAN SONRA, ÇALIŞANLARIMIZ SİZİNLE İLETİŞİME GEÇECEK VE İADE EDİLEN MALLARI ALMA YÖNTEMİNİ BELİRLEYECEKTİR.

Not: YENİ VE DEĞİŞTİRİLEN MALLARIN GÖNDERİM MASRAFININ MÜŞTERİYE AİT OLACAĞINI DİKKATE ALARAK LÜTFEN TESLİMAT NUMARASININ TESLİMAT BAĞLANTISINI SAKLAYINIZ.

İADE TALEBI ONAYLANDIKTAN SONRA, IADE EDILEN MALLARIN DEĞERI, MALLARLA AYNI DEĞERDE BIR KUPONLA IADE EDILEBILIR VE ÜCRETSIZ BIR HEDIYE OLARAK, ŞIRKETIN ÇEVRIMIÇI MAĞAZASINDAN ISTEDIĞINIZ ZAMAN SATIN ALMAK IÇIN KULLANABILIRSINIZ, BIR YIL BOYUNCA GEÇERLIDIR.

VEYA MALLARIN DEĞERINI NAKIT OLARAK HESABINIZA AKTARMAK IÇIN, HESAP NUMARANIZI BIZE VERDIKTEN SONRA, IADE EDILEN MALLARIN DEĞERINI BIR BANKA HAVALESI YOLUYLA NAKIT OLARAK ALABILIRSINIZ.